Kontakta oss

fuf@fuf.se
08-33 22 20
För dig med ett särskilt ärende

Frågor om våra seminarer
seminarier@fuf.se

Frågor om vårt praktikantprogram
praktik@fuf.se

Vill du få en opinionsartikel publicerad?
opinion@fuf.se

Vill du tipsa oss om händelser till vårt kalendarium?
kalendarium@fuf.se

 

FUF:s kansli

Adress: Karlbergsvägen 66A, 113 41 Stockholm
Telefon: 08-33 22 20

Hitta hit:

För att komma hit tar du T-banan till S:t Eriksplan, tar uppgång Torsgatan och går mot Karlbergsvägen. Följ Karlbergsvägen till 66A. Du kan även ta buss 53 till Vikingagatan.

FUF ligger i ett litet hus på innergården. Ring på porttelefonen genom att trycka på FUF på skärmen.

Personal

Henrik Karlsson

vik Kanslichef
henrik.karlsson@fuf.se
0704-81 94 00

Jenny Axelsson

Programansvarig Yrkesnätverk och praktik
jenny.axelsson@fuf.se
0700-90 60 32

Agnes Cronholm

Programansvarig Utbildning och fortbildning
agnes.cronholm@fuf.se
0769-47 98 99

Kerstin Edquist

Programansvarig/Redaktör Forum för utvecklingsfrågor/Biståndsdebatten
kerstin.edquist@fuf.se
0700-91 16 90

Malin Stjernström

Programansvarig Seminarier och evenemang
malin.stjernstrom@fuf.se
0762-77 76 19

Matilda Andrén

Kanslisassistent
matilda.andren@fuf.se
0704-719072

Elin Fredriksson

Praktikant HT18
elin.fredriksson@fuf.se

Anna Sjöberg Tibblin

Kanslichef (föräldraledig tom 190131)